Informacje o firmie Sady Trzcińsko-Zdrój sp. z o.o.

Sady Trzcińsko-Zdrój W 1993 roku powstało Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe i Produkcyjne "SADY TRZCIŃSKO-ZDRÓJ" spółka z o.o., które wydzierżawiło 380 ha gruntów po byłym Państwowym Przedsiębiorstwie Sadowniczym. Obecnie Spółka jest właścicielem gospodarstwa o powierzchni ok. 70 ha i dzierżawi pozostały areał gruntów. Obszar, na którym obecnie znajduje się nasz sad, wykorzystywany był na ten cel już przed wojną. Charakteryzuje go specyficzny mikroklimat, szczególnie sprzyjający uzyskiwaniu bardzo smacznych jabłek, chętnie kupowanych zarówno przez Klientów z naszego województwa jak i przez Klientów zza Odry.

Dlaczego nasze jabłka mają ten inny, lepszy i niepowtarzalny smak?
Sady Trzcińsko-ZdrójNasze jabłka produkujemy zgodnie z zasadami Integrowanej Produkcji pod stałą kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Proces produkcji prowadzony jest z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska naturalnego, a stosowanie substancji chemicznych (nawozów, środków ochrony roślin i herbicydów) ograniczamy do niezbędnego minimum. Ochrona jabłek przed chorobami i szkodnikami odbywa się przez stosowanie selektywnych środków ochrony roślin i czynników zwalczania biologicznego. Nadzór nad całą produkcją prowadzony jest przez wyspecjalizowaną kadrę z długoletnim doświadczeniem i praktyką. Od 1995 roku Spółka rokrocznie otrzymuje Certyfikat potwierdzający, że produkowane przez nas jabłka, to owoce najwyższej jakości, o wysokich walorach smakowych, nie przenawożone i nie zawierające żadnych niepożądanych substancji chemicznych.

Sady Trzcińsko-ZdrójJabłka z Trzcińskich Sadów często prezentowane są na wystawach, targach regionalnych oraz okolicznościowych imprezach. Efekty naszej pracy były wielokrotnie nagradzane w wojewódzkich konkursach Agroligi. W 1998 roku zajęliśmy trzecie miejsce, a w 2002 i 2005 roku otrzymaliśmy tytuł Wicemistrza Agroligi rywalizując z wieloma firmami naszego województwa. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, wprowadzając do produkcji nowe odmiany jabłek. Większość owoców przechowujemy w chłodniach z kontrolowaną atmosferą. Dzięki temu Nasz Klient może praktycznie przez cały rok kupić jabłka odpowiadające jego upodobaniom smakowym.

Sady Trzcińsko-ZdrójPopularność naszych jabłek wynika nie tylko z ich walorów smakowych. Jabłka z Sadów Trzcińsko-Zdrój to wielka kopalnia witamin, błonnika i innych substancji wzmacniających układ odpornościowy. Niepodważalną ich zaletą jest także kaloryczność - są magazynem węglowodanów stanowiących zastrzyk energii dla każdego organizmu.

Jabłka sprzedajemy w estetycznych opakowaniach foliowych i kartonowych z wyeksponowanym logo firmy. Naszymi odbiorcami są duże hurtownie i sieci marketów. Przez wiele lat byliśmy dostawcą owoców dla sieci Makro, Real, Tesco oraz Selgros. Dzięki temu wielu Naszych Klientów mogło poznać niepowtarzalny smak jabłek z Sadów Trzcińsko-Zdrój.

Zapraszamy Państwa do zakupu naszych jabłek!

Poprzednia strona
 
Do Strony głównej
 
 

Kontakt

Sady Trzcińsko-Zdrój Sp. z o.o.
telefon:+48 91 414 81 07
fax:+48 91 414 80 41
email:biuro@sady-trzcinsko.pl
adres:ul. Chojnicka 46,
74-510 Trzcińsko-Zdrój
NIP:858-00-09-096